Z kamagrą stajesz na wysokości zadania!

By | Wrzesień 1, 2017

Stań na wysokości zadania z kamagrą – generycznym lekiem na problemy z erekcją. Lek oferuje Ci Ajanta Pharma – koncern farmaceutyczny z siedzibą w Indiach. Specyfik sprzedawany jest na całym świecie i ceniony przez miliony użytkowników. Największe zalety leku to skuteczność, wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, dostępność, ciekawe formy i cena kamagra.

Skuteczność leku

Skuteczność leku gwarantuje składnik chemiczny – sildenafil, który usprawnia napływ krwi do członka podczas gdy uprawiasz seks, a konkretnie jesteś w fazie gry wstępnej, która kończy się pobudzeniem seksualnym. W odpowiedzi na nie pojawia się erekcja. A więc wszystko przebiega zgodnie z naturą. Bez pobudzenia erekcja nie wystąpi, bo lek nie działa automatycznie.

Bezpieczeństwo leku

Kamagra jest całkowicie bezpiecznym lekiem, pod warunkiem, że stosowana jest zgodnie z tym, co napisane jest w ulotce, a jeszcze lepiej ze wskazówkami lekarza. Lek jest bezpieczny dla wszystkich, u których nie występują przeciwwskazania do jego przyjmowania. Najważniejsze z nich to: uczulenie na sildenafil, przebyty zawał serca i udar mózgu, choroba wieńcowa, ciężkie schorzenia wątroby i nerek.

Stosowanie leku

Lek jest doustny. Tabletkę połyka się pół godziny przed stosunkiem i popija wodą. Kamagra nie może być łączona z innymi lekami na wzwód i specyfikami obniżającymi ciśnienie tętnicze. Najwyższa dopuszczalna dobowa dawka leku to 100 miligramów. Kurację kamagrą najlepiej rozpocząć od tabletek 25 mg. Po wyższe dawki można sięgnąć, gdy ta nie pomoże.

Cena kamagra

Cena specyfiku jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z cenami takich samych produktów oferowanych przez inne koncerny farmaceutyczne. Różnica bierze się stąd, że koszty produkcji w Indiach są znacznie niższe. Znacznie mniej wydaje się tam środków na promowanie leków, marketing i kampanie reklamowe. Najtańszą kamagrę kupić można w aptekach internetowych. Przy zakupie większej ilości blistrów, cena pojedynczej tabletki znacznie spada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *