Antidotum na problemy z erekcją

By | Listopad 8, 2017

Problemy z erekcją są udziałem coraz większej grupy mężczyzn. Stan ten jest wynikiem stylu życia, który w pewien sposób wymusza na wszystkich współczesna cywilizacja. Jemy dużo, słodko i sztucznie, ruszamy się mało, żyjemy w stresie, jesteśmy niewyspani i przemęczeni. Wszystko to negatywnie wpływa na układ krążenia, od którego zależy m.in. zdolność do erekcji.

Leki na potencję

Skutecznym, choć doraźnym rozwiązaniem problemów ze wzwodem są leki kamagra. Od lat oferuje je i rozprowadza po świecie indyjski producent leków Ajanta Pharma. Specyfiki kamagra sprawdzają się u mężczyzn w każdym wieku. W zależności od stopnia nasilenia zaburzenia można przyjmować tabletki http://viagra.edu.pl/kamagra.html zawierające 25, 50 lub 100 miligramów składnika aktywnego. Jest nim sildenafil, który wywołuje erekcję i wydłuża czas jej trwania.

Kamagra kiedy zażyć?

Kamagrę należy zażywać w przypadku, gdy problemy z erekcją są trwałe, to znaczy nie mijają po kilku tygodniach. Jeśli chodzi o codzienne stosowanie, jedną tabletkę trzeba zażyć krótko przed udaniem się do łóżka. Tabletka zaczyna działać po mniej więcej 30 minutach. To czas, w którym można rozgrzać się i przygotować do seksu. Przygotować się trzeba, bo lek wywołuje erekcję w reakcji na pobudzenie erotyczne. W ciągu doby nie wolno zażyć więcej niż 100mg specyfiku. Przedawkowywanie leku jest groźne dla zdrowia, a konkretnie dla układu sercowo naczyniowego. Środków z tej grupy nie wolno łączyć z mocnymi trunkami, a także z tłustymi i ciężkimi potrawami. Nie mogą być przyjmowane także wtedy, gdy występują jakieś przeciwwskazania wymienione w ulotce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *